Marion Latour (NL)

Trenere un koučs Bert Hellinger Institūtā Nīderlandē un viestrenere Systemic Constellations Centrā Rīgā. Savā darbā savieno sistēmiskās zināšanas ar līderību,ar mērķi pietuvināt cilvēkus un komandas organizācijās tuvāk to spēkam un potenciālam. 19 gadu pieredze dažādās stratēģiskās un taktiskās līdera pozīcijās sabiedriskās drošības pārvaldē, palīdz viņai objektīvi novērtēt komandu saliedētību un nepieciešamos uzlabojumus koučinga sesijās.

Andrew Jones (UK)

Biznesa psihologs, kurš konsultējis vairāk kā 200 organizācijas un savas 25 gadu ilgās karjeras laikā guvis ievērības cienīgu pieredzi. Andrew pamata kompetences – komandu un efektīvu komandu attīstīšana, komandu saliedēšana. Profesionālajā vidē viņu pazīst kā enerģisku un iesaistošu personību, ar spēju efektīvi nodot savas zināšanas. Pārējo laiku, kad Andrew nenododas darbam, viņš velta savai ģimenei un mūzikai, spēlējot saksofonu rock’n’roll žanra grupā.

Aija Auškāpa (LV)

Grupas “Prāta Vētra” menedžere un skaņu ierakstu kompānijas vadītāja. Viņas 15 gadu pieredze mūzikas producēšanā un zīmola vadīšanā palīdzējusi grupas “Prāta Vētra” albumiem iegūt zelta un sudraba diska statusus. Pēdējā Aijas organizētā grupas koncertturneja kopumā pulcēja 128 tūkst. skatītāju. Iegūtā izglītība ekonomikā un jurisprudencē palīdzējusi radīt un attīstīt tādus zīmolus kā Mītavas alus, Mītavas ūdens un eKase.lv. Aijas jaunākais izaicinājums ir dalība žūrijas panelī pasaules mēroga projektā X Faktors Latvija.

Paulius Rate (LT)

ICF akreditēts koučs (PCC) un biznesa treneris, kurš savu karjeru sāka telekomunikācijas un banku nozarē kā biznesa vienību vadītājs, kopumā 15 gadus strādājot dažādās vadošās pozīcjās. Pēdējos 8 gadus Paulius profesionāli konsultē un praktizē kā koučs / treneris, palīdzot attīstīt līderu un vadītāju kompetences, kā arī personīgo potenciālu.

Graham Bird (UK)

Viens no vadošajiem treneriem un kursu vadītājiem – vairāk nekā 25 gadus ir strādājis vadības un attīstības apmācību jomā, konsultējot dažādas nozares uzņēmumus. Kvalificēts vadības koučs ar specializāciju vadībā un komandu attīstībā. Šobrīd, pārstāvot Oxford Leadership akadēmiju, strādā ar tādiem klientiem kā BASF, Metro, SEB, O2, Lufthansa, Novartis, Pepsico, ieviešot dažādas vadības un komandas attīstības programmas.

Thomas Bothe (DE)

Strādājot specializētās konsultāciju aģentūrās un ķēdēs visā Eiropā, attīstījis un trenējis vairāk nekā 2000 uzņēmēju, vadītāju un menedžeru individuāli un grupās. Klienti – vidēja lieluma kompāniju vadītāji un menedžeru komandas, kas vēlās uzlabot kopīgas sadarbības spējas un izveicību. Thomas ir praktiska un unikāla pieeja stratēģijas un līderības komunikācijas apmācīšanā.

Gitāna Dāvidsone (LV)

Organizāciju psiholoģe un konsultante ar 20 gadu stāžu. Konsultāciju uzņēmuma Organization Development Academy vadītāja. Iegūto izglītību sociālajā psiholoģijā, kā arī starptautisko ekonomisko attiecību vadītājas kvalifikāciju izmanto organizāciju attīstīšanā un vadītāju koučingā. Grāmatas „Organizāciju efektivitātes modelis” autore, kā arī grāmatas “Līderības fenomens Latvijā” līdzautore.

Māris Olte (LV)

Pētnieks, kurš bēg no pilsētas un vairāk nekā kā 10 gadus par savām mājām sauc Ērgļus. Absolvējis Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultāti un kopš tā laika aktīvi aizraujas ar dabas pētniecību. Kā pats saka – nodarbojas ar “zivju sabiedriskajām attiecībām”. Par dabu, dzīvniekiem un nepieciešamību sadarboties komandā ir spējīgs pastāstīt no dabas perspektīvas, jo īpaši tāpēc, ka dzīvo ārpus pilsētas, pie dabas.

Elena Chelokidi (RU)

ICF sertificēta speciāliste (PCC) un komandas koučs. Savas karjeras laikā sniegusi konsultācijas vairāk kā 500 stundu apmērā dažādām personībām un uzņēmumiem. Eksperta līmeņa zināšanas, kas iegūtas komunikācijas jomā un 15 gadu pieredze vadošos amatos, sekmējusi Elenas spējas personāla speciālistu un kouču attīstīšanā.

Anda Kalniņa Stūrīte (LV)

Organizāciju attīstības konsultāciju uzņēmumu SIA k.PORT un grow.lv īpašniece, organizāciju konsultante ar izglītību psihoholoģijā, komunikācijā un pedagoģijā. Andai ir vairāk kā 15 gadu darba pieredze sniedzot konsultācijas un apmācot organizāciju vadību, vadītājus un komandas, piedaloties dažādos valsts un privātā sektora pētniecību projektos. Diagnostikas metodes “Team Stream” līdzautore. Izveidotā metode palīdz atpazīt problēmas komandas darbā un to uzlabot.

Gita Meldere (LV)

Gita Meldere ir personīgās un biznesa izaugsmes koučs, kā arī komandu koučs. Gita ir ICF Latvia prezidente, Lumina Learning Baltic īpašniece un Lumina Learning globālā partnere. Viņa veido Lumina Learning praktiķu tīklu, kuri savā darbībā  ar Lumina Learning sistēmas rīku atbalstu veicina cilvēku un kultūras attīstību organizācijās.

Juris Zalāns (LV)

Uzņēmējs, personāla motivācijas platformas “Benefits Latvija” īpašnieks, darbinieku iesaistes pasākumu portāla “prieksdarbā.lv” dibinātājs, “SmartHR Latvija” partneris un biznesa konsultants. Nozares speciālists ar vairāk kā 8 gadu pieredzi gan vietējā mēroga, gan starptautiskā uzņēmumā. Praktisko biznesa pieredzi ieguvis uzņēmējdarbībā, darba resursu plānošanā un optimizācijā, kā arī pārdošanas un mārketinga vadībā. Ikdienā vada profesionāļu komandu, individuālu uzņēmuma darbinieku motivācijas sistēmu izstrādē.