Ceturtdiena, 08.03.2018.

Konferences norises vieta: LU Lielā aula, Raiņa bulvāris 19, Rīga


Reģistrējies konferencei un noskaņojies enerģiskai pēcpusdienai, baudot gardu kafiju un našķus, ko nodrošina mūsu sadarbības partneri Augļu Serviss un Cup & Cino.

Konferenci atklās ICF Latvia prezidente, personīgās un biznesa izaugsmes koučs, Lumina Learning Baltic īpašniece Gita Meldere (LV).

Aija Auškāpa (LV) ir Latvijā populārākās grupas “Prāta Vētra” menedžere un tās ierakstu kompānijas vadītāja.

Jau vairāk nekā 10 gadus vadot “Prāta Vētras skaņu ierakstu kompāniju” un strādājot roku rokā ar populārākajiem Latvijas mūsdienu mūziķiem, piedzīvots ne mazums satraukuma, prieku un bēdu, apēsti vairāki pudi sāls un izdzertas vairākas kastes šampanieša.

Aijas uzstāšanās būs stāsts par to, kā grupa un tās komanda ir uzbūvējusi savu kuģi, un kā to tagad stūrē plašajos pasaules ūdeņos.

Ieguvumi: iespēja ielūkoties mūzikas biznesa aizkulisēs un uzzināt, kāds ir ceļš no skaņas mūziķa galvā līdz izpārdotam koncertam stadionā.

Māris Olte (LV) ir vides pētnieks, kurš bēg no pilsētas un vairāk nekā kā 10 gadus par savām mājām sauc Ērgļus.

Absolvējis Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultāti un kopš tā laika aktīvi aizraujas ar dabas pētniecību. Kā pats saka – nodarbojas ar “zivju sabiedriskajām attiecībām”.

Par dabu, dzīvniekiem un nepieciešamību sadarboties komandā konferencē pastāstīs no dabas perspektīvas.

Elena Chelokidi (RU) ir ICF sertificēta speciāliste (PCC) un komandas koučs. Savas karjeras laikā sniegusi konsultācijas vairāk kā 500 stundu apmērā dažādām personībām un uzņēmumiem. Eksperta līmeņa zināšanas, kas iegūtas komunikācijas jomā un 15 gadu pieredze vadošos amatos, sekmējusi Elenas spējas personāla speciālistu un kouču attīstīšanā.

Komandu, kā veselu organismu, raksturo ne tikai īpašības, kas piemīt tās dalībniekiem, bet arī neatkarīgi veidojušās iezīmes. Lekcijas laikā iegūtās zināšanas palīdzēs iepazīt dažādās komandas attieksmes un atpazīt situācijas, kādās pat izcilākais koučs nebūs spējīgs palīdzēt komandai.

Elena iepazīstinās ar 3 dažādiem komandas zemapziņas uzvedības modeļiem (Wilfred Bion princips). Balstoties uz šo informāciju, varēsiet izvērtēt un noteikt, vai darbā ar savu komandu veiksmīgi variet pielietot koučinga metodes.

Neformālas sarunas un jauniegūto iespaidu pārrunāšana ar citiem konferences dalībniekiem gardas kafijas pauzes laikā, ko nodrošina mūsu sadarbības partneri Augļu Serviss un Cup & Cino.

Otro reizi Latvijā tiks pasniegta ICF Latvia Prism Award!

ICF Latvia Prism Award balvas mērķis ir po­pu­la­rizēt koučingu kā vadības un darbinieku attīstības instrumentu Latvijā, kā profesiju un efektīvu pieeju rezultātu sasniegšanā.

Iepazīsties ar balvas pasniegšanas nolikumu šeit!

Paneļdiskusijā par komandas koučinga neredzamo pusi diskutēs Marion Latour (NL), Bert Hellinger Institūta trenere un koučs, Andrew Jones (UK), biznesa psihologs, kurš savas karjeras laikā konsultējis vairāk nekā 200 organizācijas, Paulius Rate (LT), ICF akreditēts koučs (PCC) un biznesa treneris, kurš pēdējos 7 gadus profesionāli konsultē un palīdz attīstīt līderu kompetences, kā arī personīgo potenciālu un Elena Chelokidi (RU), ICF sertificēta speciāliste (PCC) un komandas koučs, kura savas karjeras laikā sniegusi konsultācijas vairāk nekā 500 stundu apmērā dažādām personībām un uzņēmumiem.

Moderators: Thomas Bothe (DE), stratēģiskais koučs un treneris augstākā līmeņa vadības komandām. Kopumā attīstījis un trenējis vairāk nekā 2000 uzņēmēju, vadītāju un menedžeru.

Graham Bird (UK) ir viens no vadošajiem treneriem un kursu vadītājiem – vairāk nekā 25 gadus ir strādājis vadības un attīstības apmācību jomā, konsultējot dažādas nozares uzņēmumus. Kvalificēts vadības koučs ar specializāciju vadībā un komandu attīstībā. Šobrīd, pārstāvot Oxford Leadership akadēmiju, strādā ar tādiem klientiem kā BASF, Metro, SEB, O2, Lufthansa, Novartis, Pepsico, ieviešot dažādas vadības un komandas attīstības programmas.

Nākošā desmitgade būs izšķiroša organizāciju un komandu darbā, tāpēc īpaši svarīgas būs daudzveidīgākas līderības spējas. Tradicionālais līderības domāšanas veids un darba stils globālajās organizācijās nav piemērots ātrajai un mainīgajai darba videi.

Sesijas laikā Graham atklās dažādus veidus, kā līderim iedvesmot savu komandu, lai veiksmīgāk īstenotu kompānijas stratēģiju, uzlabotu un paātrinātu komandas sniegumu, veicinātu izmaiņas un pieņemtu pareizos lēmumus, strādājot komandā daudz veiksmīgāk un produktīvāk.

Pēc iedvesmojošas un dinamiskas dienas, atskatīsimies uz konferencē pārrunāto un turpināsim sarunas neformālākā gaisotnē. Atspirdzinošu un garšīgu pārsteigumu būs sarūpējis mūsu partneris AS Latvijas balzams!

BIĻETES

3 MEISTARKLASES

€ 79
 • Trešdiena, 7. marts
 • Trīs meistarklases (Paulius Rate, Andrew Jones, Anda Kalniņa-Stūrīte, Gitāna Dāvidsone)
 • Kafijas pauzes
 • Iespēja satikt meistarklašu pasniedzējus pēc lekcijas
 • Grupu biļetēm tiek piemērotas atlaides

Konference LU Lielajā aulā

€ 99
 • Ceturtdiena, 8. marts
 • Konferences apmeklējums
 • Kafijas pauzes
 • Prism Award balvas pasniegšanas ceremonija
 • Vīns un uzkodas pēc konferences
 • Runātāju prezentācijas e-pastā pēc pasākuma
 • Grupu biļetēm tiek piemērotas atlaides

Konference LU Lielajā aulā + 3 meistarklases

€ 169
 • Trešdiena, 7. marts un ceturtdiena, 8. marts
 • Konferences & trīs meistarklašu apmeklējums
 • Kafijas pauzes
 • Prism Award balvas pasniegšanas ceremonija
 • Vīns un uzkodas pēc konferences
 • Runātāju prezentācijas e-pastā pēc pasākuma
 • Grupu biļetēm tiek piemērotas atlaides
 • Biļete uz meistarklasi The Systemic Wisdom of Horses ir jāiegādājas atsevišķi

Meistarklase "The systemic wisdom of horses"

€ 249
 • Ceturtdiena, 8.marts
 • Ekskluzīva un interesanta meistarklase
 • Netradicionāla norises vieta - stallis
 • Vingrinājumi kopā ar zirgiem, lai izprastu to uzvedību un gūtu atziņas savam komandas darbam
 • Biļete uz meistarklasi jāiegādājas atsevišķi un tā nav iekļauta 7. marta meistarklašu paketē

Biļetes uz konferenci un meistarklasēm iespējams iegādāties gan kā privātpersonai, gan kā juridiskai personai, rēķina apmaksu veicot tiešsaistē. Ja vēlaties apmaksu veikt ar bankas pārskaitījumu, sūtiet rēķina pieprasījumu un uzņēmuma rekvizītus uz info@ekase.lv, norādot cik un kāda veida biļetes vēlaties iegādāties.