Vēsture un koncepts


Latvijā dzimst labas idejas un mums izdodas radīt labas lietas! 2009. gadā tā bija tieši ICF Latvijas filiāles ideja veidot “Coaching on Tour” – pasākumu ciklu, kas notiek dažādās valstīs. Sākotnēji pasākumi notika Baltijā, pēc tam šo ideju pārņēma Starptautiskā Koučinga federācija. Šajā konferenču ciklā šobrīd jau apvienojusies 31 valsts un iesaistījušies  7000+ kouči un 50 lektori.

Konferenču cikla nosaukums ir “ICF Coaching Conversations”. ICF Latvia mērķis ir turpināt radīt sabiedriski nozīmīgas pārmaiņas, dalīties savās prasmēs, kā arī izglītot un informēt cilvēkus Latvijā – organizācijas, koučus un mediju pārstāvjus – par koučinga nozīmību un iespējām to pielietot organizācijas darba un arī katra paša dzīves kvalitātes uzlabošanā.

“ICF Coaching Conversations” ir vieta, laiks – izaugsmes telpa -, kur dažādām organizācijām ir iespēja dalīties, iegūt pieredzi, uzdot savus jautājumus, gūt atbildes, idejas, ahā! momentus, saņemt atbalstu, augt un attīstīties.

2018. gada konferences tēma: >11 veiksmīgu komandu noslēpumi


Stipru komandu funkcionēšana ir atkarīga nevis no individuāliem “Es”, bet no katra komandas biedra spējas pielāgot savu “Es”. Komandas biedriem ir ne tikai funkcionāla atbildība, bet arī atbildība nepārtraukti attīstīt prasmes, lai uzlabotos iekšējās attiecības un sadarbība. Savukārt, līderim ir izaicinājums caur sevis iepazīšanu, radīt un uzturēt komandu kā platformu, kur cilvēki attīstās kā personības un kā profesionāļi, kopā veidojot inteliģentu savienību.”

Gita Meldere, ICF Latvia prezidente

Dalies