Pieci veiksmīgu komandu noslēpumi

Kas veido veiksmīgu komandu? Kāda ir tās panākumu atslēga? Kā to var izmantot organizācijas attīstībā? Esam apkopojuši piecas spilgtākās un svarīgākās atziņas, ko atklāj nozares eksperti un profesionāļi, kas 7. martā vadīs praktiskas un izglītojošas meistarklases, kā arī uzstāsies biznesa attīstības konferencē ICF Coaching Conversations 2018>11 veiksmīgu komandu noslēpumi 8. martā.

  1. “Veiksmīgu komandu vieno kopīgs mērķis, azartisks prieks un lepnums par kopā sasniegto”, Aija Auškāpa (LV), grupas “Prāta Vētra” menedžere un skaņu ierakstu kompānijas vadītāja

  2. “Noslēpums ir noticēt komandas spēkiem, nodomiem un mērķtiecībai ”, Elena Chelokidi (RU), organizāciju vadības konsultante un biznesa koučs (PCC).

  3. “Veiksmes atslēga ir kompetenta, aizrautīgu cilvēku komanda, kuru kopējā vēlme virzīties ir saskaņota ar organizācijas vērtībām un kopēju izpratni par mērķi”, Graham Bird (UK), Oxford Leadership™ asociētais biedrs.

  4. ”Manuprāt, veiksmīgas komandas noslēpums ir motivācija kopīgi pārvarēt ārējus un iekšējus škēršļus virzībā uz rezultātu. Komandas spēku parāda grūtības nevis uzvaras”, Gitāna Dāvidsone (LV), organizāciju attīstības konsultante, metodes izstrādātāja.

  5. “Veiksmīgas komandas noslēpums ir vadītājs; cieņa vienam pret otru un apņēmība kopā ko radīt vai sasniegt”, Anda Kalniņa – Stūrīte (LV), organizāciju attīstības konsultante, metodes izstrādātāja.

Organizācijas veiksmes atslēga ir veiksmīga komanda. Savukārt, veiksmīga komanda ir pašu darbinieku un vadītāju rūpīga un stratēģiska darba auglis. Ja arī Tu esi daļa no komandas un vēlies izzināt kā pielāgot savu “Es”, veiksmīgāk iekļaujoties komadā vai esi vadītājs, kurš vēlas attīstīt savu komandu, veidojot vidi, kur katrs komandas biedrs realizē savu potenciālu un attīstās gan kā personība, gan kā profesionālis, reģistrējies un piedalies biznesa attīstības konferencē ICF Coaching Conversations 2018>11 veiksmīgu komandu noslēpumi.

Rezervē laiku un atklāj veiksmīgu komandu noslēpumus:

Tiekamies!