Jauni atklājumi veiksmīgu komandu darbā

Jau pēc mēneša, 8. martā, tiksimies nozīmīgākajā attīstības konferencē Latvijā ICF Coaching Conversations 2018 “>11 veiksmīgu komandu noslēpumi”! Aicinām jau tagad iedvesmoties no runātāju atklājumiem – esam apkopojuši spilgtākās un svarīgākās atziņas, kuras aicinājām atklāt nozares ekspertiem un profesionāļiem, kuri 7. martā vadīs praktiskas un izglītojošas meistarklases, kā arī 8. martā uzstāsies biznesa attīstības konferencē.

  1. “Labi funkcionējošās komandās “Mēs” ir vairāk kā “Es”. Tajās uzticas katra individuālajam potenciālam, un to izmanto visas komandas kopīgajam labumam”, Marion Latour (NL) – Trenere un koučs Bert Hellinger Institūtā Nīderlandē.
  2. “Veiksmīgas komandas veido pārbaudījumi ārpus projektiem – tas, ko komanda piedzīvo starp uzdevumiem un attiecības, kuras balstītas uz savstarpēju cieņu”,  Andrew Jones (UK) – vadības un projektu komandu treneris, biznesa psihologs. 
  3. “Veiksmīgas komandas ne tikai cīnās par veiktspēju un produktivitāti. To pamatā ir draudzīgas attiecības, kuras mijiedarbojas ar komandu intelektu un vīziju par organizācijas ietekmi pasaulē”, Paulius Rate (LT) – Vadības koučs un treneris (PCC).
  4. “Veiksmīga komanda ir tā, kurā vienota mērķa vārdā sadarbojas dažādas personības ar līdzīgām vērtībām”, Juris Zalāns (LV) – Cilvēkresursu jomas eksperts, uzņēmējs, biznesa konsultants.

Rezervē laiku un atklāj veiksmīgu komandu noslēpumus:

Tiekamies!